Ми раді вітати вас в «Tartine»!

Tartine — це мультиформатний заклад в історичному центрі Києва, створений з любов’ю до їжі і людей. Ми готуємо лише з натуральних продуктів, тому що хочемо, щоб вам було не лише смачно, а корисно. Ми турбуємось про ваше здоров’я. А ще про те, щоб вам було у нас комфортно і затишно. Щоб наше місце стало і вашим. Щоб ви його відчули і зробили своїм. Ми докладаємо для цього максимум зусиль.

Ми підтримуємо українських майстрів. Разом з ними ми створили Tartine. Так само, як ми використовуємо натуральні продукти на кухні, так і в інтер’єрі ми надаємо перевагу природним матеріалам. В оформленні у нас багато дерева і зелені. Зараз ці ж майстри продовжують створювати для вас чудові речі, які можна купити у нас в магазині.

Ми дуже любимо наше місто і цінуємо його історичне минуле. Tartine розташований на одній із найкрасивіших вулиць столиці, і це велика відповідальність для нас. Саме тому ми постарались максимально гармонійно інтегрувати дизайн нашого закладу в міське середовище. Так, на фасаді Tartine українська художниця зобразила найвизначніші місця Києва.
У нас європейська кухня та актуальне сезонне меню. Завітавши до нас будьте впевнені, що вам завжди раді, бо ми кожного разу хочемо щоб ви повернулись.